Vrijeschool de Lindeboom is een fijne basisschool aan de korte verspronckweg in Haarlem

Basisschool de Lindeboom is de 5e vrije school van Haarlem

Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersenen.

Het team


Het team bestaat uit de leerkrachten, ondersteunend personeel en de directeur.

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Als je vragen hebt over hoe het gaat met je kind op school, dan kun je in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht.


De klassenleerkracht kun je bereiken per mail of via Klasbord.


Het team van Vrije School de Lindeboom in schooljaar 2021-2022

Eva Boissevain
eboissevain@vsdelindeboom.nl
Kleuters
Daphne Kruismandkruisman@vsdelindeboom.nlKleuters
Rosalie Verschoorrverschoor@vsdelindeboom.nlKleuters

Quirine van Trigt

qvtrigt@vsdelindeboom.nl

Kleuters

Margo Kerstenmkersten@vskennemerland.nlKlas 2C
Fiona Engelsmanfengelsman@vsdelindeboom.nlKlas 2C
Evelien Voordouwevoordouw@vskleverpark.nlKlas 3C
Nicole Hogendijknhogendijk@vsdelindeboom.nlKlas 3C
Elma Mijderwijkemijderwijk@vskleverpark.nlKlas 1C
Marieke Leursmleurs@vsdelindeboom.nlKlas 4C
Monique Snijdersmsnijders@vsdelindeboom.nlAssistentie kleuters
Eva Heirmaneheirman@vsdelindeboom.nlKlas 5C
Lieselotte Gozenslgozens@vsdelindeboom.nlKlas 4C
Paul Bijwaardpbijwaard@vsdelindeboom.nlConciërge
Miranda van Lulingmvluling@vsdelindeboom.nlInterne Begeleiding 
Coen Gaalmancgaalman@vsdelindeboom.nlKlas 6C
Judith Niemöllerjniemoller@vskennemerland.nlHandwerkleerkracht
Annabel Somersasomers@vsdelindeboom.nlKlas 4C
Jeroen van 't Hartjvthart@rsschool.nlGymleerkracht
Katinka den Oskvdostukker@de-toermalijn.nlEuritmie
Maaike Honigmhonig@vsdelindeboom.nlAdministratie
Sara de la Parra
sdlparra@vsdelindeboom.nlDirecteur
Leontien Prengerlprenger@vsdelindeboom.nlLeerkracht ondersteuner
Inge Tanitan@vsdelindeboom.nlKleuters
Daphne Noyonsdnoyons@vsdelindeboom.nlLeerkracht ondersteuner
Xandra van der Ploegxvdploeg@vsithaka.nl
Klas 5C en 6C


Sara de la Parra is de directrice van Vrije School De Lindeboom. Zij geeft leiding aan de dagelijkse gang van zaken binnen de school. Hiertoe is zij gemandateerd door het bestuur van Stichting Ithaka. Verder zorgt zij ervoor dat de communicatie binnen de school en haar diverse geledingen goed verloopt. De directie is het aanspreekpunt in de school voor ouders en leerkrachten betreffende dagelijkse zorgen en organisatie. Ook als je niet weet bij wie je moet zijn, kun je je tot hen wenden.

Bij afwezigheid of ziekte worden de taken waargenomen door de plaatsvervanger.

Vrije School De Lindeboom

Korte Verspronckweg 11

2023 BS Haarlem

06 - 51 40 18 26

info@vsdelindeboom.nl